Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Zorjana Brama fund Kiev:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Vsevolod Chorny
Peremohy Ave, 50
03047 Kiev
Ukraina


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makinë për shtypjen e rulit
makinë për shtypjen e rulit MANUGRAPH SityLine Express 35

Cityline Express 35 Configuration: Unwind + Unwind + 4x4 T + JF (1:2:2) upto III Fold + 4x4 T + Unwind + Unwind Cut-off - 578 mm. Add-on agg ...

Dërgo kërkesë te Zorjana Brama:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makinë për shtypjen e rulit MANUGRAPH SityLine Express 35

Cityline Express 35 Configuration: Unwind + Unwind + 4x4 T + JF (1:2:2) upto III Fold + 4x4 T + Unwind + Unwind Cut-off - 578 mm. Add-on aggregate Specifications: Cut-off length: 5......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej