Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Doornbos Equipment BV fund Rotterdam:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Stuart Doornbos
Breevaartstraat 12
3044 AH Rotterdam
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pompë me presion të lartë 1000 bar
Pompë me presion të lartë 1000 bar NLB Corp. 15331D

NLB High Pressure Pump Pressure: 1000 bar Flow: 130 ltr/min MY 2005 Caterpillar diesel 3480 working hours Pklcd Build in a 20ft container S ...

Dërgo kërkesë te Doornbos Equipment BV:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pompë me presion të lartë 1000 bar NLB Corp. 15331D

NLB High Pressure Pump Pressure: 1000 bar Flow: 130 ltr/min MY 2005 Caterpillar diesel 3480 working hours Pklcd Build in a 20ft container Suitable for tank cleaning, bundle cleani......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej