Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Perfection engineering services ltd fund Crowborough:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Damion Thompson
Unit 14 Sybron Way
TN6 3JZ Crowborough
Britania e Madhe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Tenxhere me presion me xhaketë
Tenxhere me presion me xhaketë Giusti TM1558

Used 500l jacketed pressure cooker. Daod8x2 ...

Tenxhere me presion me xhaketë
Tenxhere me presion me xhaketë Giusti 100l

Used 1000l jacketed pressure cooker Bw3qpcfoek Internal scraper surface agitator Hydraulic lid opening ...

Dërgo kërkesë te Perfection engineering services ltd :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Tenxhere me presion me xhaketë Giusti TM1558

Used 500l jacketed pressure cooker. Daod8x2......


Tenxhere me presion me xhaketë Giusti 100l

Used 1000l jacketed pressure cooker Bw3qpcfoek Internal scraper surface agitator Hydraulic lid opening......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej