Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
KUPERTEK fund Kharkiv:

The KUPERTEK Manufacturing Enterprise designs and produces housings for devices using sheet metal, as well as special equipment and metalware.

Frau Elena Moskalenko
Smolna / 30
61001 Kharkiv
Ukraina


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Mulli i rripave, njësi lustruese
Mulli i rripave, njësi lustruese KUPERTEK 3001

Developing a dealer network. Good wholesale price available. Technical specifications of Kupertek 3001 grinder: Dimensions: length – 740-990 ...

Mulli i rripave, njësi lustruese
Mulli i rripave, njësi lustruese KUPERTEK 3002

Developing a dealer network. Good wholesale price available. Technical specifications of Kupertek 3002 grinder: Dimensions: length – 740-990 ...

Mulli i rripave, njësi lustruese
Mulli i rripave, njësi lustruese KUPERTEK YOZH

Developing a dealer network. Good wholesale price available. Technical specifications of Kupertek YOZH grinder: • Dimensions: length – 520 m ...

Dërgo kërkesë te KUPERTEK:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Mulli i rripave, njësi lustruese KUPERTEK 3001

Developing a dealer network. Good wholesale price available. Technical specifications of Kupertek 3001 grinder: Dimensions: length – 740-990 mm, width – 370 mm, height – 450 mm. Ma......


Mulli i rripave, njësi lustruese KUPERTEK 3002

Developing a dealer network. Good wholesale price available. Technical specifications of Kupertek 3002 grinder: Dimensions: length – 740-990 mm, width – 370 mm, height – 450 mm. Ma......


Mulli i rripave, njësi lustruese KUPERTEK YOZH

Developing a dealer network. Good wholesale price available. Technical specifications of Kupertek YOZH grinder: • Dimensions: length – 520 mm, width – 400 mm, height – 320 mm. • Ma......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej