Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Piekarnia Tarnogród fund Tarnogród:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Mateusz Janeczek
ul. Ogrody 74
23-420 Tarnogród
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e bukës 255 WP Super B
Linja e bukës 255 WP Super B W&P

USED bread roll line: Kaiser rolls TECHNICAL DATA: - Line capacity about 6300 pcs/h, - Number of rows : 5 - Laying of rolls under metal shee ...

Dërgo kërkesë te Piekarnia Tarnogród:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e bukës 255 WP Super B W&P

USED bread roll line: Kaiser rolls TECHNICAL DATA: - Line capacity about 6300 pcs/h, - Number of rows : 5 - Laying of rolls under metal sheets 58/78 or 78/98 - It has the possibili......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej