Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Fantacci Industrie Srl fund Poggibonsi:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Simone Fantacci
Via Raffaello 4/8
53036 Poggibonsi
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për mprehjen e thikave
Makinë për mprehjen e thikave Schneeberger Sirius-HPM

Brand: Schneeberger Model: Sirius-HPM Brp3ajds Year: 2006 Location: Italy Category: Sharpening machine for knives Technical Specs: 6 Axe ...

Dërgo kërkesë te Fantacci Industrie Srl:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për mprehjen e thikave Schneeberger Sirius-HPM

Brand: Schneeberger Model: Sirius-HPM Brp3ajds Year: 2006 Location: Italy Category: Sharpening machine for knives Technical Specs: 6 Axes Grinding Machine ( XYZABC); Control FA......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej