Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
F.T. Trzciński, Robert Trzciński fund Gryfino:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Robert Trzcinski
Armii Krajowej 57
74-101 Gryfino
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kamionçinë
Kamionçinë KALMAR DCD 160-12

FORKLIFT KALMAR TYPE DCD 160-12 DIESEL Bziqxnkznu YEAR OF CONSTRUCTION 2000, operating hours: 5244 VOLVO PENTA 6-CYLINDER TURBO DIESEL ENG ...

GRIPPER ELEKTRO-HIDRAULIKE * 8m3
GRIPPER ELEKTRO-HIDRAULIKE * 8m3 SMAG 8 m3

SMAG hydraulic grapple, capacity 8 m3, weight 7,000 kg, transport width 300 cm, transport height 300 cm, lifting capacity 14,400 kg, used in ...

FORKLIFT ANËSOR
FORKLIFT ANËSOR KALMAR LMV AB DSA 100

KALMAR type DSA 100 forklift from 1998 with a lifting capacity of 10,000 kg on a 600 mm boom, powered by diesel, 6-cylinder Deutz BF6M1012E ...

Dërgo kërkesë te F.T. Trzciński, Robert Trzciński:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kamionçinë KALMAR DCD 160-12

FORKLIFT KALMAR TYPE DCD 160-12 DIESEL Bziqxnkznu YEAR OF CONSTRUCTION 2000, operating hours: 5244 VOLVO PENTA 6-CYLINDER TURBO DIESEL ENGINE SIDE SHIFT AND FORK POSITIONING, V......


GRIPPER ELEKTRO-HIDRAULIKE * 8m3 SMAG 8 m3

SMAG hydraulic grapple, capacity 8 m3, weight 7,000 kg, transport width 300 cm, transport height 300 cm, lifting capacity 14,400 kg, used in very good condition, visible in the pho......


FORKLIFT ANËSOR KALMAR LMV AB DSA 100

KALMAR type DSA 100 forklift from 1998 with a lifting capacity of 10,000 kg on a 600 mm boom, powered by diesel, 6-cylinder Deutz BF6M1012E diesel engine, side shift with positioni......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej