Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Scarlur fund Thriplow:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Steve Hicks
Manor Farm Grain Store, Gravel Pit Hill
SG87HZ Thriplow
Britania e Madhe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makinë derdhëse injeksioni
makinë derdhëse injeksioni Arburg 470 A

1 Machine available - Nearly new Arburg 470 A Electric Injection Moulder - 1002 hours ONLY on the clock. Bought for project, technical data ...

Prerës kartoni me ngjyrë BOBST
Prerës kartoni me ngjyrë BOBST Bobst 1575 EEG

year of construction mid80's but completely refurbished this year. Vacuum feeder Eqeh73d Original transfer Bobst machine equipped with cent ...

Dërgo kërkesë te Scarlur :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makinë derdhëse injeksioni Arburg 470 A

1 Machine available - Nearly new Arburg 470 A Electric Injection Moulder - 1002 hours ONLY on the clock. Bought for project, technical data sheets available for review upon reques......


Prerës kartoni me ngjyrë BOBST Bobst 1575 EEG

year of construction mid80's but completely refurbished this year. Vacuum feeder Eqeh73d Original transfer Bobst machine equipped with centerline II In good condition......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej