Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ILS International Logistic Systems GmbH fund Weilerswist-Derkum:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Lars Schori
Daunerstraße 4
53919 Weilerswist-Derkum
Gjermani


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Anijes
Anijes Kardex Shuttle 500 XP

External dimensions: Width: 2480 mm depth: 2921 mm Height: 6850 mm Tray dimensions: Width: 2150 mm depth: 813 mm Height: 50 mm Number of tra ...

Ashensor për ruajtjen e anijes
Ashensor për ruajtjen e anijes Megamat Megalift 9648/ 25/ 6010

Device dimensions: Width: 1945 mm depth: 2670 mm Height: 6010 mm Shelf dimensions: Width: 1635 mm depth: 816 mm Height: 53 mm C9oztanog Numb ...

Dërgo kërkesë te ILS International Logistic Systems GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Anijes Kardex Shuttle 500 XP

External dimensions: Width: 2480 mm depth: 2921 mm Height: 6850 mm Tray dimensions: Width: 2150 mm depth: 813 mm Height: 50 mm Number of trays: Number of trays on customer request.......


Ashensor për ruajtjen e anijes Megamat Megalift 9648/ 25/ 6010

Device dimensions: Width: 1945 mm depth: 2670 mm Height: 6010 mm Shelf dimensions: Width: 1635 mm depth: 816 mm Height: 53 mm C9oztanog Number of shelves: Number of trays on custom......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej