Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Kioske GmbH fund Bocholt:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Philipp Papas
Sporker Ringstr. 18
46399 Bocholt
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makine blimatic Skinmachine 500/700 & blicutter
makine blimatic Skinmachine 500/700 & blicutter blipack ag 990-BM/500700EKO & 990-BC/700100

Machine data: 1. Blister machine: blimatic Skinmashine 500/700 - Working format 500x700mm - Eco heating - maximum product hei ...

Dërgo kërkesë te Kioske GmbH :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makine blimatic Skinmachine 500/700 & blicutter blipack ag 990-BM/500700EKO & 990-BC/700100

Machine data: 1. Blister machine: blimatic Skinmashine 500/700 - Working format 500x700mm - Eco heating - maximum product height 140mm - Connection voltage 400V......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej