Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

VONA ULUSLARARASI TİCARET VE İNŞAAT A.Ş.

VONA ULUSLARARASI TİCARET VE İNŞAAT A.Ş. fund Istanbul:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr GOKER SONMEZ
Kozyatağı, Değirmen Sokak, Ar Plaza, No 13/3 Kat:3
34742 Istanbul
Turqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
N95 Makinë për Bërjen e Maskave të Fytyrës me Panel 4
N95 Makinë për Bërjen e Maskave të Fytyrës me Panel 4 Sonimak SN-4M

Unique 4 Panel Mask Design with Head Bands Upto 30 Masks / Minute Production Capacity Ultrasonic Welding Technology Up to 5 Fabric Layers ...

Dërgo kërkesë te VONA ULUSLARARASI TİCARET VE İNŞAAT A.Ş.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
N95 Makinë për Bërjen e Maskave të Fytyrës me Panel 4 Sonimak SN-4M

Unique 4 Panel Mask Design with Head Bands Upto 30 Masks / Minute Production Capacity Ultrasonic Welding Technology Up to 5 Fabric Layers Shaft Expanders for Perfect Grip of Fabr......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej