Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Greenstone Reinigungstechnik UG fund Rosdorf:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Franz-Josef Krause
Am Büh, 5
37124 Rosdorf
Gjermani


Informacione të tjera ligjore

AnschriftGreenstone - Reinigungstechnik Unternehmergesellschaft

( haftungsbeschränkt )

Am Büh 5

D-37124 RosdorfGeschäftsführer

Sonja Krause

Telefon

+49 ( 0 ) 5509 / 920347

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Akullues i thatë i akullit
Akullues i thatë i akullit icesonic Smart Pro

The SMART PRO is a light duty dry ice blaster for typical applications using common size compressors. This dry ice blaster will surprise you ...

Pastrues me avull Optima avullore XD
Pastrues me avull Optima avullore XD SJEcorp. Optima steamer XD

In addition to being a professional external car washing machine, Optima Steamer XD is also a great car interior cleaner as it is an effecti ...

Dërgo kërkesë te Greenstone Reinigungstechnik UG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Akullues i thatë i akullit icesonic Smart Pro

The SMART PRO is a light duty dry ice blaster for typical applications using common size compressors. This dry ice blaster will surprise you with its cleaning power, using as littl......


Pastrues me avull Optima avullore XD SJEcorp. Optima steamer XD

In addition to being a professional external car washing machine, Optima Steamer XD is also a great car interior cleaner as it is an effective disinfecting machine and chemical-fre......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej