Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CHAMI GRAPHIC TRADE sarl fund Rabieh:

CHAMI GRAPHIC TRADE ( CGT ) is a specialized retailer in the graphic industry.

Herr KHALIL CHAMI
Street 9B – Bldg. #12 1st Floor
1 Rabieh
Libani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Lidhje perfekte
Lidhje perfekte Wohlenberg Quick Binder

Wohlenberg Quickbinder year 2006 Equipped as follow: Touch screen for fully automatic size change over hand feeding station Jogging station ...

Dërgo kërkesë te CHAMI GRAPHIC TRADE sarl:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Lidhje perfekte Wohlenberg Quick Binder

Wohlenberg Quickbinder year 2006 Equipped as follow: Touch screen for fully automatic size change over hand feeding station Jogging station Spine preparation with 2 heads for milli......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej