Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CATERVENT SYSTEMS CC fund Johannesburg:

Catervent System manufacture commercial kitchen extraction systems, high-quality commercial kitchen equipment and install Kidde Fire systems for commercial kitchens.

Frau Shebohn Jackson
12 Mandy Rd, Reuven
2091 Johannesburg
Afrika e Jugut


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë automatikisht e rrotullimit të kanaleve
Makinë automatikisht e rrotullimit të kanaleve Sente Makina TFWSI

Fully automatic CNC spiral duct former. 3wezrotz Used once, in perfect condition. Includes spare rolls and extended drop table. ...

Dërgo kërkesë te CATERVENT SYSTEMS CC:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë automatikisht e rrotullimit të kanaleve Sente Makina TFWSI

Fully automatic CNC spiral duct former. 3wezrotz Used once, in perfect condition. Includes spare rolls and extended drop table.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153