Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ČOKOLAND D.O.O. fund Prelog:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Siniša Orlović
Jug II, 10
40323 Prelog
Kroacia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e prodhimit të makaronave - Italpast !
Linja e prodhimit të makaronave - Italpast ! Italpast Italy ITALPAST LINE !

The capacity of the line is 132-158 kg / h. WE CAN PROVIDE CUSTOMS CLEARANCE AND TRANSPORT TO THE WORLD. Italpast has been a leader in the p ...

Dërgo kërkesë te ČOKOLAND D.O.O.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e prodhimit të makaronave - Italpast ! Italpast Italy ITALPAST LINE !

The capacity of the line is 132-158 kg / h. WE CAN PROVIDE CUSTOMS CLEARANCE AND TRANSPORT TO THE WORLD. Italpast has been a leader in the production of pasta equipment for years. ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej