Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Premium CNC co. Ltd fund Thành phố Hồ Chí Minh:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Thao Tran
397 Điện Biên Phủ, Phường 4, Quận 3,
70000 Thành phố Hồ Chí Minh
Vietnami


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë Prerëse Metalike
Makinë Prerëse Metalike Universal Machine Center DMU 80monoBLOCK

DECKEL MAHO DMU80monoBLOCK - Full 5 axis Simultaneous Year 2007 X980 Y630 Z630mm Heidenhain iTNC 530 Spindle 18,000rpm Taper SK-40 ATC 24 ma ...

Makinë Prerëse Metalike
Makinë Prerëse Metalike DMG MORI DMU60T - Full 5 axis Simultaneous

DMG MORI -DMU60T - Full 5 axis Simultaneous -Year 2004 -X730 Y560 Z560mm -Heidenhain iTNC 530 -Spindle 18,000rpm -Taper SK-40 ATC 24 magazin ...

Makina metalike
Makina metalike DMG MORI DMC 1035V eco

DMG Vertical Machine Center Bzfieaucou DMC 1035V eco Year 2010 -X1035 / Y560 / Z510mm -Spindle Speed 8,000rpm -ATC 20 – BT40 taper -Seimens ...

Dërgo kërkesë te Premium CNC co. Ltd:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë Prerëse Metalike Universal Machine Center DMU 80monoBLOCK

DECKEL MAHO DMU80monoBLOCK - Full 5 axis Simultaneous Year 2007 X980 Y630 Z630mm Heidenhain iTNC 530 Spindle 18,000rpm Taper SK-40 ATC 24 magazine NC Rotary Table (C axis) Intergra......


Makinë Prerëse Metalike DMG MORI DMU60T - Full 5 axis Simultaneous

DMG MORI -DMU60T - Full 5 axis Simultaneous -Year 2004 -X730 Y560 Z560mm -Heidenhain iTNC 530 -Spindle 18,000rpm -Taper SK-40 ATC 24 magazine -NC Rotary Table (C axis) Intergrated ......


Makina metalike DMG MORI DMC 1035V eco

DMG Vertical Machine Center Bzfieaucou DMC 1035V eco Year 2010 -X1035 / Y560 / Z510mm -Spindle Speed 8,000rpm -ATC 20 – BT40 taper -Seimens 810D – Shopmill -Chip Conveyor -Signal L......


mbrojtja metalurgjike e drurit Mori Seiki MT-2500S / 1500

Metal cutting machine Lathe Ptmcr CNC Turning Milling Center Mori Seiki Universal Turn-Mill Center Model : MT-2500S / 1500 Year 2003 Swing Over Bed: 890mm Max. Turning Length: 150......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej