Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MARTI Woodworking Machinery fund Toruń:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marcin Martenka
Kraszewskiego 42
87-100 Toruń
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë shpimi dhe shpimi
Makinë shpimi dhe shpimi Morbidelli Zenith A

Feed-through line yes Drilling supports from above 4 Drilling supports from below 7 Horizontal drilling supports 2 Drilling block position ...

Shirit me një skaj të vetëm anësor
Shirit me një skaj të vetëm anësor Ott Tornado Top

Premilling unit Glue pot and scissors Saw unit Milling unit Radius milling unit Scraping unit Rounding unit Glue scraping unit Brushing unit ...

Dërgo kërkesë te MARTI Woodworking Machinery:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë shpimi dhe shpimi Morbidelli Zenith A

Feed-through line yes Drilling supports from above 4 Drilling supports from below 7 Horizontal drilling supports 2 Drilling block positioning manually Working width max 3200 mm W......


Shirit me një skaj të vetëm anësor Ott Tornado Top

Premilling unit Glue pot and scissors Saw unit Milling unit Radius milling unit Scraping unit Rounding unit Glue scraping unit Brushing unit Bc8fid......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej