Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
R Boardman Ltd. fund Compstall, Stockport:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Robert Boardman
6D Catterwood Drive
SK6 5JT Compstall, Stockport
Britania e Madhe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Press Brake
Press Brake SAFAN 110 / 31 cnc

Safan 110 /31 hydraulic c.n.c. press brake with full guards and tooling Bxec9s9ssc in very good condition , in OEM from new ...

Press Brake
Press Brake LVD CNC

80 ton x 2500mm hydraulic multi axis cnc press brake in Very good condition Bynweu3wuw ...

Dërgo kërkesë te R Boardman Ltd.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Press Brake SAFAN 110 / 31 cnc

Safan 110 /31 hydraulic c.n.c. press brake with full guards and tooling Bxec9s9ssc in very good condition , in OEM from new......


Press Brake LVD CNC

80 ton x 2500mm hydraulic multi axis cnc press brake in Very good condition Bynweu3wuw......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej