Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Elokuma GmbH fund Uznach:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Kurt Manser
Bohlstr. 16
8730 Uznach
Zvicra


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kutia e shpejtësisë për centrifugë
Kutia e shpejtësisë për centrifugë Getriebe P 47,5

Gearbox P47,5 suitable for Sharpless 5000, 4 pcs. of which 2 reconditioned à Euro 5900.00, 2 pcs. used à Euro 3800.00, STOCK GERMANY Piagz ...

Centrifuge
Centrifuge Einlaufrohr 3x

Centrifuge Sharpless 5000, Inletpipe, 3x Inletpipe all togehter or seperately, all NEW, LOCATED GERMANY Bwpttmyq89 ...

Komponentët për Sharpless P 5000
Komponentët për Sharpless P 5000

CONVOLUTE components / spare parts / bearings / gasket etc. for Centrifuge Shaprless P5000, LOCATED GERMANY Ebwdxf ...

Dërgo kërkesë te Elokuma GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kutia e shpejtësisë për centrifugë Getriebe P 47,5

Gearbox P47,5 suitable for Sharpless 5000, 4 pcs. of which 2 reconditioned à Euro 5900.00, 2 pcs. used à Euro 3800.00, STOCK GERMANY Piagz......


Centrifuge Einlaufrohr 3x

Centrifuge Sharpless 5000, Inletpipe, 3x Inletpipe all togehter or seperately, all NEW, LOCATED GERMANY Bwpttmyq89......


Komponentët për Sharpless P 5000

CONVOLUTE components / spare parts / bearings / gasket etc. for Centrifuge Shaprless P5000, LOCATED GERMANY Ebwdxf......


Kutia e ingranazheve për Centrifuge hidraulike 1080 DK

hydraulic gearbox for centrifuges, new bearing, new gaskets, new pistons, tested, LOCATED GERMANY Piahx......


Nxitni për centrifugën Hidraulike diverse

div. hydraulic gearboxes for centrifuges, LOCATED GERMANY M9zmqd......


Nxitni për centrifugën Hidraulike F11-150-QF-CN-K-000

Parker Axial piston motor, never in use 1 piece, 2 pieces used in good condition, STOCK GERMANY Jan033emg......


Centrifuge Westfalia CA 458-00-02

Machine can still be viewed in disassembled condition Bxvyteq9l8......


Centrifuge KHD S3-01

machine rust-free, can be inspected in disassembled condition, drive hydraulics Rotodiff overhauled Bdrjsyree......


Centrifuge KHD S1-11

Rotor completely overhauled, remaining machine in good used condition, drive hydraulic Rotodiff overhauled Bxvyyqgeuq......


centrifugë e lëvizshme Westfalia CA 458-00-32

Centrifuge checked UVV executed, 4 new tires, discharge conveyor belt overhauled Pmajr......


Njësia e pompës Viscotherm B/C7,5/16ZHP

New and unused, requires an electronic control unit Bdr2o9cwa......


Makinë hidraulike për centrifuga Viscotherm diverse 112S-112Q

will only be sold overhauled, prices are negotiable 112S Euro 11'000.00 Pmakp 112D Euro 13'500.00 112T Euro 15'500.00 112Q Euro 19'500.00......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej