Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
com.mac srl fund RIMINI:

Commercio di macchinari di imbottigliamento e confezionamento dal 1990.

Herr ALFREDO MUCCIOLI
Turchetta 29
47922 RIMINI
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
kapak markë Arol 6 koka alumini
kapak markë Arol 6 koka alumini AROL

Machine in perfect condition ready cansegna. Bwmgpfglyz ...

LUAJTJE POTR SHISHIN PET
LUAJTJE POTR SHISHIN PET SMI SMIFORM SR14

Used machine brand SMI type SMIFORM 14 complete with 2 sets of moulds, 0.50 - 1.5 lt. Machine already disassembled in production until the e ...

Tkurrësi i hedhjes së filmit
Tkurrësi i hedhjes së filmit MASPAK K25/2

Packaging machine with film launching 25 shots with possibility of double track. Machine in perfect condition both mechanically and electric ...

Dërgo kërkesë te com.mac srl:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
kapak markë Arol 6 koka alumini AROL

Machine in perfect condition ready cansegna. Bwmgpfglyz......


LUAJTJE POTR SHISHIN PET SMI SMIFORM SR14

Used machine brand SMI type SMIFORM 14 complete with 2 sets of moulds, 0.50 - 1.5 lt. Machine already disassembled in production until the end of 2019. Good condition. Bwptobdlwn......


Tkurrësi i hedhjes së filmit MASPAK K25/2

Packaging machine with film launching 25 shots with possibility of double track. Machine in perfect condition both mechanically and electrically with possibility of layer pad. Pjlc......Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej