Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ZECLINICS SL fund BADALONA:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau TIZIANA PEDERZANI
CAMI DE LES ESCOLES, IGTP. MUNTANYA. Lab P08
08916 BADALONA
Spanja


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për klasifikimin e qelizave
Makinë për klasifikimin e qelizave

The CellFactor is a cell sorting machine used for sorting zebrafish embryos into a multi-well plate. About 120 eggs can be loaded into the s ...

Dërgo kërkesë te ZECLINICS SL:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për klasifikimin e qelizave

The CellFactor is a cell sorting machine used for sorting zebrafish embryos into a multi-well plate. About 120 eggs can be loaded into the sorting ring to fill 96 Bwmdyoagtw multi ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej