Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SIA "Konsultatīvā sabiedrība "Conventus" fund Rīga:

Bancrupcy and damaged goods and transport

Herr Felikss Grasis
Ausekļa iela 1-5
1050 Rīga
Letonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shkallë automatike me 14 koka
Shkallë automatike me 14 koka Bilwinco BW114-W

Bilwinco BW114W 2006 14 head weighing machine Weighing portions 20-1000 grams Phjxx Designed for both dry and wet food / food ...

traktor
traktor Case IH 310 Magnum

Gearbox fault gears 7-13 are not working, otherwise runs and drives Iqi2usj ...

Dërgo kërkesë te SIA "Konsultatīvā sabiedrība "Conventus":
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shkallë automatike me 14 koka Bilwinco BW114-W

Bilwinco BW114W 2006 14 head weighing machine Weighing portions 20-1000 grams Phjxx Designed for both dry and wet food / food......


traktor Case IH 310 Magnum

Gearbox fault gears 7-13 are not working, otherwise runs and drives Iqi2usj......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej