Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Thate fund Preetz:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jens Weimann
Gewerbestrasse 2
24211 Preetz
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Vidë Air Compressor
Vidë Air Compressor BOGE S 15

Good condition For questions please write Bwjdosremr ...

qethje rrethore
qethje rrethore Aryma ARYMA KS3.1000

The pneumatics must be repaired (2 valves are defective) otherwise the machine is in a super condition! T9s7q7vd ...

qethje rrethore
qethje rrethore Irle KS6

The machine is from 1989 and in full working condition. A set of cutting rollers are included in the price. Bwyxed7zjf If you have any furth ...

Dërgo kërkesë te Thate:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Vidë Air Compressor BOGE S 15

Good condition For questions please write Bwjdosremr......


qethje rrethore Aryma ARYMA KS3.1000

The pneumatics must be repaired (2 valves are defective) otherwise the machine is in a super condition! T9s7q7vd......


qethje rrethore Irle KS6

The machine is from 1989 and in full working condition. A set of cutting rollers are included in the price. Bwyxed7zjf If you have any further questions, please contact me.......


Tafelschere-Hydraulisch LVD HST-C 25/6

Sheet width 2050 mm Sheet thickness 6.35 mm Sheet thickness for stainless steel 4.0 mm cutting angle 0,5 - 2,5 ° Stroke rate 12-50 strokes/min Oil capacity 120 ltr. Control ELGO mo......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej