Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Otto Kempf - Der Verpackungslotse fund Burgdorf:

Handel - Vermittlung - Dienstleistung
in der Verpackungsindustrie

Herr Otto Kempf
Wollenweberstr. 6
31303 Burgdorf
Gjermani


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kallfass tuneli i tkurrjes standard 650NT
Kallfass tuneli i tkurrjes standard 650NT KALLFASS Standard 650NT

The machine is completely overhauled and technically refurbished. Solid construction. Suitable for all commercially available shrink films ( ...

Linja e paketimit Kallfass
Linja e paketimit Kallfass KALLFASS Universa 500

Offered here is a packaging line of the company Kallfass. It is a fully automatic side sealer of the model Universa 500, which is supplement ...

Dërgo kërkesë te Otto Kempf - Der Verpackungslotse:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kallfass tuneli i tkurrjes standard 650NT KALLFASS Standard 650NT

The machine is completely overhauled and technically refurbished. Solid construction. Suitable for all commercially available shrink films (PE/PO). The heat conducting plates are a......


Linja e paketimit Kallfass KALLFASS Universa 500

Offered here is a packaging line of the company Kallfass. It is a fully automatic side sealer of the model Universa 500, which is supplemented by an energy-saving shrink tunnel Com......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej