Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Metafor inşaat maden tmz. nakl. otom. tekst. san. ve tic. ltd. şti.

Metafor inşaat maden tmz. nakl. otom. tekst. san. ve tic. ltd. şti. fund Maltepe/İstanbul:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Ekrem Söyünmezoğlu
Bağlarbaşı, Bağdat Cd. 412/3
34844 Maltepe/İstanbul
Turqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
39 tonë
39 tonë Komatsu 155-ax

Komatsu 155-ax. 2015 model. At 8700 hours. 39 tons. clean used machine Bwev7hdezt ...

2 metra
2 metra Bitelli SF 200 R

Bitelli SF 200 R. 2007 Model. in 3000 hours. 2 meters. clean used machine. Pg2r9 ...

Ngarkues rrotash
Ngarkues rrotash DOOSAN DL 500

2010 model Doosan DL 500. At 7500 hours. 30 tons. clean used machine. Bwewdpl08i ...

Dërgo kërkesë te Metafor inşaat maden tmz. nakl. otom. tekst. san. ve tic. ltd. şti.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
39 tonë Komatsu 155-ax

Komatsu 155-ax. 2015 model. At 8700 hours. 39 tons. clean used machine Bwev7hdezt......


2 metra Bitelli SF 200 R

Bitelli SF 200 R. 2007 Model. in 3000 hours. 2 meters. clean used machine. Pg2r9......


Ngarkues rrotash DOOSAN DL 500

2010 model Doosan DL 500. At 7500 hours. 30 tons. clean used machine. Bwewdpl08i......


Ngarkues kamioni Caterpillar 963D

Caterpillar 963 D. 2011 model. at 14500 hours. 21 tons. Clean used machine. Bwewgfgnsr......


Ekskavatori pra Hidromec emk200w-3

2018 model wheel excavator. Hidromek emk200w-3. 22 tons. at 3350 hours. clean used machine. Pg9wf......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153