Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
K.F.M.R. Sp. z o.o. fund Brześć Kujawski:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Patryk Kosiński
ul. Kolejowa 54/4
87-880 Brześć Kujawski
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Frenoni shtypjen 160ton
Frenoni shtypjen 160ton RÓKA

Press brake in good condition with a pressure of 160 TON. For more information call 721219631 Bwbykc0hxr ...

Dërgo kërkesë te K.F.M.R. Sp. z o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Frenoni shtypjen 160ton RÓKA

Press brake in good condition with a pressure of 160 TON. For more information call 721219631 Bwbykc0hxr......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej