Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
TiD-extra d.o.o. fund Mursko Središće:

TiD-extra d.o.o.
Croatia
official Ingersoll Rand partner

Herr Tomica Fučko
Slatine 6
40315 Mursko Središće
Kroacia
Medjimurje


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Çikrik
Çikrik Ingersoll Rand FA5I-24XK1-CE 5t

Cable winch, hoist winch, construction winch -Backup air winch, never in use -Number: 2x winches available -Price: per piece Gxuy9et ...

Mulli turbine Vortex VT22
Mulli turbine Vortex VT22 Ingersoll Rand VT22-120P95M

Vortex VT22 Turbine Grinder - 2pcs available Part Number VT22-120P95M Wheel capacity 5 in / 125 mm Dyg8ca Maximum wheel thickness 1/4 in / 6 ...

Pikëllim rrotullues hidraulik Plarad
Pikëllim rrotullues hidraulik Plarad Maschinenfabrik Wagner GmbH & Co.KG MX-EC 45 TS

MX-EC 45 TS 1" 450 - 4.500 Nm Ps0ir The Hydraulic torque wrench was few times used for demonstration to end customers. ...

Dërgo kërkesë te TiD-extra d.o.o.:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Çikrik Ingersoll Rand FA5I-24XK1-CE 5t

Cable winch, hoist winch, construction winch -Backup air winch, never in use -Number: 2x winches available -Price: per piece Gxuy9et......


Mulli turbine Vortex VT22 Ingersoll Rand VT22-120P95M

Vortex VT22 Turbine Grinder - 2pcs available Part Number VT22-120P95M Wheel capacity 5 in / 125 mm Dyg8ca Maximum wheel thickness 1/4 in / 6 mm Maximum cutting depth 1.57 in / 40 m......


Pikëllim rrotullues hidraulik Plarad Maschinenfabrik Wagner GmbH & Co.KG MX-EC 45 TS

MX-EC 45 TS 1" 450 - 4.500 Nm Ps0ir The Hydraulic torque wrench was few times used for demonstration to end customers.......


PLARADp Tensionues me goditje pneumatike Maschinenfabrik Wagner GmbH & Co.KG DPM 17 TSX

The pneumatic nutrunner was few times used for demonstration to end customers. Max 1750Nm Ps0jp......


Tufë hidraulike Maschinenfabrik Wagner GmbH & Co.KG IQ-VAX 1-W-Z

The Hydraulic Power Pack was few times used for demonstration to end customers. Deq2glrn8......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej