Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Budvar Centrum Sp.z.o o fund Warszawa:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marcin Sokołowski
Rondo ONZ 1/12
00-124 Warszawa
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
linja teknologjike për forcimin e xhamit
linja teknologjike për forcimin e xhamit AMGLASS HTF-2442-CTA-10-L

Technical data Hersteller: Tamglass Type: HTF-2442-CTA-10-L Baujahr: 1996 Glasplattendicke: 4 -19 mm Glasplattenbreite max: 2400 mm Bhccy73s ...

Linja e prerjes së qelqit HEGLA + depo au
Linja e prerjes së qelqit HEGLA + depo au Hegla PBD 6133

I sell Hegel glass cutting line with automatic storage + storage for waste products. Bwinmioo0p ...

enë
enë Urban AKS 6105/6-35/25

URBAN 6-head welding machines for sale Bx8h2vi2gf 2 pcs. The machine has the option of welding the post in "v" ...

Dërgo kërkesë te Budvar Centrum Sp.z.o o:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
linja teknologjike për forcimin e xhamit AMGLASS HTF-2442-CTA-10-L

Technical data Hersteller: Tamglass Type: HTF-2442-CTA-10-L Baujahr: 1996 Glasplattendicke: 4 -19 mm Glasplattenbreite max: 2400 mm Bhccy73s Glasplattenbreite min. : 200 mm Glaspla......


Linja e prerjes së qelqit HEGLA + depo au Hegla PBD 6133

I sell Hegel glass cutting line with automatic storage + storage for waste products. Bwinmioo0p......


enë Urban AKS 6105/6-35/25

URBAN 6-head welding machines for sale Bx8h2vi2gf 2 pcs. The machine has the option of welding the post in "v"......


makinë paketimi GRASSO Grasso TGV 40/226

I will sell a GRASSO shrink wrapping machine The machine consists of Citjn8l - 2 welders set at an angle of 90 - automatic foil feeder up and down - automatic roller blind - a heat......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej