Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MAK OCASIÓN S.L fund Torres de la Alameda / Madrid:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jorge Vivas
Calle Amsterdam 3
28813 Torres de la Alameda / Madrid
Spanja


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Machineseeker.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Machineseeker u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
uji prerja jet machine
uji prerja jet machine Flow Mach 3 7320

Waterjet cutting machine, FLOW brand, model MACH3 7320. Cutting table dimensions: 8000 x 2000 mm, with dynamic head (taper compensation), Du ...

Qendër e përpunimit vertikal
Qendër e përpunimit vertikal Z-Yang V8L

High speed vertical machining centre, table size 1000mm x 500mm, maximum table load 600kg, travel X: 800mm, Y: 500mm, Z: 500mm, spindle tape ...

Torno përpunimi CNC
Torno përpunimi CNC HAAS SL-40THE

Haas machining lathe, model SL-40THE, with CNC numerical control, December 2007. Technical characteristics: - Maximum capacity diameter 648m ...

Dërgo kërkesë te MAK OCASIÓN S.L:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
uji prerja jet machine Flow Mach 3 7320

Waterjet cutting machine, FLOW brand, model MACH3 7320. Cutting table dimensions: 8000 x 2000 mm, with dynamic head (taper compensation), Duraflow diamond nozzle, Pump 30 HP direct......


Qendër e përpunimit vertikal Z-Yang V8L

High speed vertical machining centre, table size 1000mm x 500mm, maximum table load 600kg, travel X: 800mm, Y: 500mm, Z: 500mm, spindle taper BT40, spindle power 7,5/11KW, spindle ......


Torno përpunimi CNC HAAS SL-40THE

Haas machining lathe, model SL-40THE, with CNC numerical control, December 2007. Technical characteristics: - Maximum capacity diameter 648mm x1118mm - Turning on bed 1016mm - Dist......


Makinë matëse e urës së motorizuar Mitutoyo CRYSTA-APEX S

Motorized bridge measuring machine, Mitutoyo brand, model Crysta-Apex S, three-dimensional measurement, CNC measuring system, with Renishaw PH10T plus, in excellent condition. I se......


Qendra e përpunimit Haas VM-3 Haas VM-3

Vertical machining center Haas brand, model VM-3, year 2015, with 230 working hours. Travels: X 1016 mm, Y 660 mm, Z 635 mm, work table: 1372 mm x 635 mm, speed: 12,000 rpm, power:......


Makinë freze shtrati fikse Nicolás Correa A-16

Nicolás Correa fixed bed milling machine, model A-16, 1989, rebuilt, with Heidenhain control, in good condition. Longitudinal stroke: 1800 mm, transverse stroke: 800 mm, vertical s......


Qendër e përpunimit vertikal HAAS VF-2

Vertical machining center, Haas brand, model VF-2, year 2.017, with only 1.000 working hours. Travel X: 762 mm, Y: 406 mm, Z: 508 mm, Cone BT-40, Table 914 mm x 356 mm, Maximum spe......


Qendër e përpunimit vertikal HAAS DT-1

Vertical machining center, Haas brand, model DT-1, year 2010. Maximum speed: 12.000 rpm, cooling through spindle.... Qisp7......


Qendër e përpunimit vertikal Mikron VCP-600 HS

Vertical machining center, Mikron brand, model VCP 600-HS, year 2000. Features: - Travels (X, Y, Z): 600 x 450 x 450 mm. - Heidenhain TNC 430 control - Magazine for 30 tools - Spee......


Torno CNC Travis TR-2

CNC lathe, Travis brand, model TR-2, year 2.021 Caghuql8ug......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej