Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Technischer Handel Otto Klumpp fund Nehren:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Otto Klumpp
Daimlerstr. 48
72147 Nehren
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Mbuluar FP 5NC
Mbuluar FP 5NC DECKEL FP 5NC

CNC milling machine DECKEL FP 5NC with Dialog 4 control. The machine is ready for operation and can be tested on site. Chsf9jpu ...

Torno CNC Gildemeister MD 3S
Torno CNC Gildemeister MD 3S Gildemeister MD 3S

CNC lathe machine Gildemeister MD 3S Bv0iykwalx With lot´s of tools, you see on the pictures. All the manuals are in german. The specifi ...

Dërgo kërkesë te Technischer Handel Otto Klumpp:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Mbuluar FP 5NC DECKEL FP 5NC

CNC milling machine DECKEL FP 5NC with Dialog 4 control. The machine is ready for operation and can be tested on site. Chsf9jpu......


Torno CNC Gildemeister MD 3S Gildemeister MD 3S

CNC lathe machine Gildemeister MD 3S Bv0iykwalx With lot´s of tools, you see on the pictures. All the manuals are in german. The specification: -maximum size of rod 550mm -max......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej