Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
PPoint di Luca Recchia fund Torino:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Luca Recchia
Via Cuorgnè 13
10156 Torino
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
13 Përshtypje Mio (Madhësia A3) - Viti 2011
13 Përshtypje Mio (Madhësia A3) - Viti 2011 Xeikon 3030

Toner Based Digital Label Printer with 1200 DPI Resolution, CMYK White Print Engine, 13 Million Impressions (A3 Size) Byv38ixyoq Unwind, 330 ...

Përfundimi i etiketës Roll to Roll
Përfundimi i etiketës Roll to Roll ABG Digicon 2

ABG OMEGA DIGICON II Year of construction = 2009 Price EUR 125.000,-- (ex work, ex packaging) Included: -rotary and semirotary -unwinder w ...

ABG Digicon 1
ABG Digicon 1 ABG Digicon 1

ABG Digicon Serie I HS Anno 2005 - Sbobinatore; - Guida web; - Stazione semi rotativa di stampa flessografica (possibilit‡ di stampare con ...

Dërgo kërkesë te PPoint di Luca Recchia:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
13 Përshtypje Mio (Madhësia A3) - Viti 2011 Xeikon 3030

Toner Based Digital Label Printer with 1200 DPI Resolution, CMYK White Print Engine, 13 Million Impressions (A3 Size) Byv38ixyoq Unwind, 330mm Web Width GM Maskinfabrik Rewind Unit......


Përfundimi i etiketës Roll to Roll ABG Digicon 2

ABG OMEGA DIGICON II Year of construction = 2009 Price EUR 125.000,-- (ex work, ex packaging) Included: -rotary and semirotary -unwinder with corona unit and nip -1st flexo unit ......


ABG Digicon 1 ABG Digicon 1

ABG Digicon Serie I HS Anno 2005 - Sbobinatore; - Guida web; - Stazione semi rotativa di stampa flessografica (possibilit‡ di stampare con riserva) - Essiccatore ad aria calda - E......


Elitron Kombo SD + 3120 Elitron Kombo SD

Kombo SD+ is the automatic cutting and finishing plotter dedicated to respond the new requirements of the cardboard, digital printing and signage industries. Kombo SD+ is equipped ......


DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S

Durst Rho P10 200 - 6 colors CMYKLcLm - Option White Under or Over available at price of € 7.000,00 B38p0rpxyy Plotter inkjet UV Large Format, 2.05 mt maximum width for direct prin......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej