Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Klempnermeisterbetrieb AHR nga Horb a.N.:

Klempnermeisterbetrieb Ahr , Blechbearbeitung

Herr Silvio Ahr
Mühleplatz 11
72160 Horb a.N.
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë manuale manovruese
Makinë manuale manovruese Schechtl LBX 310

*Working length: 3100 mm *upper cheek opening height: 60 mm *max. bending capacity at: _____Sheet steel : 0,63 mm _____Aluminium : 1,00 ...

Dërgoni kërkesën për Klempnermeisterbetrieb AHR:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë manuale manovruese Schechtl LBX 310

*Working length: 3100 mm *upper cheek opening height: 60 mm *max. bending capacity at: _____Sheet steel : 0,63 mm _____Aluminium : 1,00 mm _____Zinc: 1,00 mm _____copper: 0,80......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153