Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Displėjaus sistemos, UAB fund Vilnius:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Aurimas Malinauskas
Vilkpėdės g. 20A
03151 Vilnius
Lituania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Printer hibrid UV
Printer hibrid UV EFI VUTEK H2000 PRO

Media/Handling Handles rigid and sheeted media up to 80 in. (2 m) wide and up to 2 in. (5.08 cm) thick Optional roll-to-roll production with ...

Fotoba XLE 170
Fotoba XLE 170 Fotoba XLE 170

The XLE170 is a simplified version of the XLD170 Standard where the following features have been removed: Digitrim sheet function Automatic ...

Dërgo kërkesë te Displėjaus sistemos, UAB:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Printer hibrid UV EFI VUTEK H2000 PRO

Media/Handling Handles rigid and sheeted media up to 80 in. (2 m) wide and up to 2 in. (5.08 cm) thick Optional roll-to-roll production with the installation of unwinders and rewin......


Fotoba XLE 170 Fotoba XLE 170

The XLE170 is a simplified version of the XLD170 Standard where the following features have been removed: Digitrim sheet function Automatic X correction The XLE170 is industrial ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej