Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ZEM NAMYSŁÓW SP. Z O.O. fund Namysłów:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Zbigniew Jachym
PUŁASKIEGO 4
46-100 Namysłów
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
vidë Kompresor
vidë Kompresor Niemcy RA -111

CompAir Rallye 111 75kW screw compressor Technical data: Power: 75 kW Capacity: 9.61m3/min Pressure: 10 bar Year of production: 1998 Bwg7tm8 ...

Makina MAKA TYPE - AR37
Makina MAKA TYPE - AR37 MAKA AR-37

I sell machine for processing aluminum and PVC profiles and wood. Technical data: MAKA TYPE - AR 37 Fixed dimensions: X axis - 500 mm Y axis ...

Dërgo kërkesë te ZEM NAMYSŁÓW SP. Z O.O.:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
vidë Kompresor Niemcy RA -111

CompAir Rallye 111 75kW screw compressor Technical data: Power: 75 kW Capacity: 9.61m3/min Pressure: 10 bar Year of production: 1998 Bwg7tm8rsf Screw unit after major repairs......


Makina MAKA TYPE - AR37 MAKA AR-37

I sell machine for processing aluminum and PVC profiles and wood. Technical data: MAKA TYPE - AR 37 Fixed dimensions: X axis - 500 mm Y axis- 7300 mm Z axis - 280 mm. Year of c......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej