Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Plusmix Concrete Batching Plants fund Kahramankazan/Ankara:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr KADİR GENCER
Dağyaka Mahallesi 2029.Cadde No:11
06980 Kahramankazan/Ankara
Turqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
impiant i lëvizshëm për grumbullimin e betonit
impiant i lëvizshëm për grumbullimin e betonit PLUSMIX MT100-SNG

HIGH RANGE TECHNOLOGY AT THE LOWEST PRICE IN THE MATKETPLACE, DON'T MISS THE CHANCE. CUSTOMER SATISFACTION IS OUR MAIN TARGET CE cer ...

Fabrika e betonit për bërjen e betonit
Fabrika e betonit për bërjen e betonit PLUSMİX MOBILE MT60

CE certificated Concrete Plants 24/7 customer support and aftersales services FREE OF CHARGE ASSEMBLY & TRAINING. GENERAL TECHNI ...

Dërgo kërkesë te Plusmix Concrete Batching Plants:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
impiant i lëvizshëm për grumbullimin e betonit PLUSMIX MT100-SNG

HIGH RANGE TECHNOLOGY AT THE LOWEST PRICE IN THE MATKETPLACE, DON'T MISS THE CHANCE. CUSTOMER SATISFACTION IS OUR MAIN TARGET CE certificated Concrete Plants 24/7 custo......


Fabrika e betonit për bërjen e betonit PLUSMİX MOBILE MT60

CE certificated Concrete Plants 24/7 customer support and aftersales services FREE OF CHARGE ASSEMBLY & TRAINING. GENERAL TECHNICAL SPECIFICATIONS Plant type: Mobi......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej