Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SASA EXPORT SRL fund Premariacco (UD):

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr ALESSANDRO GUMINI
VIA BOMBELLI 16
33040 Premariacco (UD)
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë prerëse automatike cursal
Makinë prerëse automatike cursal CURSAL TRO 500/900/15A

Cursal automatic cutting machine model TRO 500/900/15 A Incoming roller conveyor 3000 mm roller conveyor in output 3000 mm Gfyrzcp 5 pneumat ...

PADE - UNI 5 CONCEPT CNC
PADE - UNI 5 CONCEPT CNC PADE UNI 5 CONCEPT CNC

The machine has been designed to perform mortising, milling and sanding machining on solid wood elements. Bywbnkme7q of great versatility it ...

Dërgo kërkesë te SASA EXPORT SRL:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë prerëse automatike cursal CURSAL TRO 500/900/15A

Cursal automatic cutting machine model TRO 500/900/15 A Incoming roller conveyor 3000 mm roller conveyor in output 3000 mm Gfyrzcp 5 pneumatic bars......


PADE - UNI 5 CONCEPT CNC PADE UNI 5 CONCEPT CNC

The machine has been designed to perform mortising, milling and sanding machining on solid wood elements. Bywbnkme7q of great versatility its field of application extends to the pr......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej