Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Galanis UAB fund Naujieji Elmininkai:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Remigijus Jakaitis
Sodu 12
29153 Naujieji Elmininkai
Lituania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makinë Tenoning
makinë Tenoning BACCI TSD

Tenoning machine brand BACCI, mod. TSD H7kskfple ...

Quickwood RO800
Quickwood RO800 QuickWood System RO800

Grinding machine Quickwood RO800 Cfnvb8mo ...

Dërgo kërkesë te Galanis UAB:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makinë Tenoning BACCI TSD

Tenoning machine brand BACCI, mod. TSD H7kskfple......


Quickwood RO800 QuickWood System RO800

Grinding machine Quickwood RO800 Cfnvb8mo......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej