Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Buvac B.V. fund EERSEL:

Al vijfenveertig jaar is Buvac een solide en betrouwbare partner op het gebied van mechanische oppervlaktebewerking. Vanuit het hart van Eindhoven Brainport leveren wij al decennialang materialen en gereedschappen van hoge kwaliteit aan bedrijven uit de technische industrie. En met al onze kennis en ervaring weten we inmiddels hoe wij dat moeten doen.

Herr Rinus Raaijmakers
Meerheide 106
5521 DX EERSEL
Holanda


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë zhvendosëse ROTOR
Makinë zhvendosëse ROTOR GECAM G135RB8

Two group sander ideal for deburring, rounding edges and obtaining a perfect finish, thanks to the initial abrasive belt for removing excess ...

Mulli i saldimit në kënd
Mulli i saldimit në kënd EURO FINTEC 131

Abrasive belt grinder for the cleaning of corner welds and for the creation of spokes on rectangular pieces such as boxes, at double speed i ...

Makina zhvendosëse G65RXB4
Makina zhvendosëse G65RXB4 GECAM G65RXB4

THE IDEAL CONFUGIRATION FOR SMALL AND MEDIUM RUNS. The RXB4 is a 3-station machine for deburring, grinding and/or rounding of flat sheet pa ...

Dërgo kërkesë te Buvac B.V.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë zhvendosëse ROTOR GECAM G135RB8

Two group sander ideal for deburring, rounding edges and obtaining a perfect finish, thanks to the initial abrasive belt for removing excess burr and a carousel group with 8 abrasi......


Mulli i saldimit në kënd EURO FINTEC 131

Abrasive belt grinder for the cleaning of corner welds and for the creation of spokes on rectangular pieces such as boxes, at double speed it allows to work angles of maximum heigh......


Makina zhvendosëse G65RXB4 GECAM G65RXB4

THE IDEAL CONFUGIRATION FOR SMALL AND MEDIUM RUNS. The RXB4 is a 3-station machine for deburring, grinding and/or rounding of flat sheet parts. It can be used for deburring, grind......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej