Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
DUARTE METAALBEWERKINGEN nga ROTTERDAM:

DUARTE METAALBEWERKINGEN

Herr Gerson Duarte
PAUL KRUGERSTRAAT 87B
3072 GD ROTTERDAM
Holandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Rrëshqitje Tabela Saw
Rrëshqitje Tabela Saw ALTENDORF WA 80

Altendorf WA8 Panel Saw, Saw Blade Max 400mm. Bvvxjqjahu ...

Sharre
Sharre Holz-Her Cut 110

Holz-Her Cut 110 Saw (2004) Fully Automatic Beam, Heavy Duty all Welded Steel Frame, the Saw Carriage Travels on THK Linear Guide Ways power ...

Dërgoni kërkesën për DUARTE METAALBEWERKINGEN:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Rrëshqitje Tabela Saw ALTENDORF WA 80

Altendorf WA8 Panel Saw, Saw Blade Max 400mm. Bvvxjqjahu......


Sharre Holz-Her Cut 110

Holz-Her Cut 110 Saw (2004) Fully Automatic Beam, Heavy Duty all Welded Steel Frame, the Saw Carriage Travels on THK Linear Guide Ways powered by Rack and Pinion Drives for Vibrati......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153