Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Helimex Industriemaschinenhandel fund Frankfurt am Main:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Siamak Yousefzare
Grempstr. 27
Hüttenstrasse 66-68
35708 Haiger
60487 Frankfurt am Main
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
CNC torno MAZAK SQT SUPER 200
CNC torno MAZAK SQT SUPER 200 Mazak SUPER QUICK TURN 200. MODEL SQT-200

CNC Lathe MAZAK SQT SUPER 200 Year of manufacture 1998 Zg2nrr2l ...

TORNO CNC SMEC PL35LM
TORNO CNC SMEC PL35LM SMEC PL35LM

CNC Lathe SMEC PL35LM so few hours worked Year of manufacture: 2013 like new Control: FANUC Psxvd C-axis Here are more pictures and videos w ...

Dërgo kërkesë te Helimex Industriemaschinenhandel:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
CNC torno MAZAK SQT SUPER 200 Mazak SUPER QUICK TURN 200. MODEL SQT-200

CNC Lathe MAZAK SQT SUPER 200 Year of manufacture 1998 Zg2nrr2l......


TORNO CNC SMEC PL35LM SMEC PL35LM

CNC Lathe SMEC PL35LM so few hours worked Year of manufacture: 2013 like new Control: FANUC Psxvd C-axis Here are more pictures and videos with details: Here are more pictures and ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej