Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MONRESO fund Skopje:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Ruza Kunovska
M.T.Gologanov 60B/6
1000 Skopje
Maqedonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Presja Bucher HP 5000 / presje frutash
Presja Bucher HP 5000 / presje frutash Bucher HP 5000

Complete with control cabinet, fences and hydraulic unit, valves etc. Various fruits such as apples, pears, grapes, berries, raspberries, st ...

Shtypës Bucher HP 5000 / Shtypës Frutash
Shtypës Bucher HP 5000 / Shtypës Frutash Bucher HP 5000

Complete with control cabinet and hydraulic unit. Ekfjcah This high-performance press is suitable for an annual capacity of 3000 tons or mor ...

Bucher Press HP 3000 / presje frutash
Bucher Press HP 3000 / presje frutash Bucher HP 3000

Complete with control cabinet and hydraulic unit Various fruits such as apples, pears, grape, berries, raspberries, strawberries, quinces, ...

Dërgo kërkesë te MONRESO:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Presja Bucher HP 5000 / presje frutash Bucher HP 5000

Complete with control cabinet, fences and hydraulic unit, valves etc. Various fruits such as apples, pears, grapes, berries, raspberries, strawberries, quinces, pectin, carrots and......


Shtypës Bucher HP 5000 / Shtypës Frutash Bucher HP 5000

Complete with control cabinet and hydraulic unit. Ekfjcah This high-performance press is suitable for an annual capacity of 3000 tons or more. Various fruits such as apples, pears......


Bucher Press HP 3000 / presje frutash Bucher HP 3000

Complete with control cabinet and hydraulic unit Various fruits such as apples, pears, grape, berries, raspberries, strawberries, quinces, pectin, carrots and other fruit and vege......


FILTRI I VAKUUMIT ROTARUES VELO

Velo rotary vacuum filter 20 MQ, used in very good condition. Year of production: 1988 Urjo9gjq Vacuum pump is new, used only two years.......


TETRA BRIK ASEPTIC TBA 21 TETRA PAK TBA 21

LAST CHANCE Bxgzeakvhd TETRA BRIK ASEPTIC 2-TRACK FILLING MACHINE TBA/21-1000 B FORMAT: 1.000 ml BASE and 1.500 ml SLIM with recap OUTPUT: 7.000 PACKAGES/H COMPLETE WITH JUICE PR......


NJITSIA E AVATORIMIT/ BIM P CONR PENTRQENDRIM JEDINSTVO

Evaporation plant/ evaporation for fruit juice concentrate / apple juice concentrate/ fruit juice puree Consists of 5 evaporation columns, overhauled and upgraded. Bxgzqq3bqn Capac......


Linja e plotë e shisheve Matrix Bottling Technology Twist Off diam. 38 mm

Manufacturer: Matrix Bottling Technology, Italy Products: fruit juices, nectars, liquer Type of filling: Hot Fill Glass format: 0.25 liter, 0.50 liter and 1.00 liter Closer: Twist ......


Presja Bucher HP 5000 / presje frutash Bucher HP5000

Complete with control cabinet, fences and hydraulic unit, valves etc. Various fruits such as apples, pears, grapes, berries, raspberries, strawberries, quinces, pectin, carrots and......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej