Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MWS Hightec fund Ternberg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marcel Unger
Merkurstraße 8
4452 Ternberg
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pranimi i HSK -së
Pranimi i HSK -së Benz HSK Aufnahme

Dearl Ladies and Gentlemen, we are selling HSK-Toolholder, take a look at the picture. Price €3000 for the whole palet. We are also selli ...

Dërgo kërkesë te MWS Hightec:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pranimi i HSK -së Benz HSK Aufnahme

Dearl Ladies and Gentlemen, we are selling HSK-Toolholder, take a look at the picture. Price €3000 for the whole palet. We are also selling the following milling cutters: 5x PK......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej