Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Sepp Oberholzer AG fund Hauptwil:

Sepp Oberholzer AG
Industrieservice
Hauptstrasse 70
9213 hauptwil

Herr Thomas Künzle
Hauptsstrasse 70
9213 Hauptwil
Zvicra


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
shirit transportieri
shirit transportieri Förderband Hubtisch

For sale are used conveyor belts which were used for furniture production. The condition is good there are five rigid belts and three pcs. w ...

Gërshërë gijotine gijotine
Gërshërë gijotine gijotine ECLAIR ASS

For sale is a used guillotine shear Condition used and ready for use cutting length max 3050 mm max. thickness 6mm selfmade upholder is defe ...

Dërgo kërkesë te Sepp Oberholzer AG :
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
shirit transportieri Förderband Hubtisch

For sale are used conveyor belts which were used for furniture production. The condition is good there are five rigid belts and three pcs. with scissor lift table see pictures Pric......


Gërshërë gijotine gijotine ECLAIR ASS

For sale is a used guillotine shear Condition used and ready for use cutting length max 3050 mm max. thickness 6mm selfmade upholder is defective machine can be operated without. F......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej