Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Vieta PP fund Riga:

Screen printing and post-press equipment for sale

Herr Agris Sondors
Kartupelu street 6-1/3
1058 Riga
Letonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Veshje UV
Veshje UV SHANGHAI CLARITY MACHINERY CO. LTD Clarity SG 880

Max Size/Width 615 x 880 mm Min Size/Width 363 x 392 mm Bvi979daay Max printing speed 3600 sheets/h In production ...

Sistemi i petëzimit të ngjitësit
Sistemi i petëzimit të ngjitësit Lamina System AB Lamina Gluer 1400-2200

Max sheet size: Width: from 1400 mm to 2200 mm Bvjasreeg7 Min sheet size: Width: 70 mm Glue type: Hot-Melt (2 Hot – Melt valves) Other equip ...

Dërgo kërkesë te Vieta PP:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Veshje UV SHANGHAI CLARITY MACHINERY CO. LTD Clarity SG 880

Max Size/Width 615 x 880 mm Min Size/Width 363 x 392 mm Bvi979daay Max printing speed 3600 sheets/h In production......


Sistemi i petëzimit të ngjitësit Lamina System AB Lamina Gluer 1400-2200

Max sheet size: Width: from 1400 mm to 2200 mm Bvjasreeg7 Min sheet size: Width: 70 mm Glue type: Hot-Melt (2 Hot – Melt valves) Other equipment: 2 adhesive tape guns......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej