Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Orkoplast d.o.o. fund Veliki Gaber:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Drago Lokar
Pristavica pri Velikem Gabru 20
8213 Veliki Gaber
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sandblasting Machine
Sandblasting Machine Peskalna površina 1000x 600 mm

The device is in excellent condition Large sandblasting surface Bualdh7a ...

Sipërfaqja makine bluarje
Sipërfaqja makine bluarje ELB-SCHLIFF

Universal grinding machine ELB 1 Grinding range 600 x 320 mm Frgyibs ...

Erozioni i telave EXCETEK V 1280/2011
Erozioni i telave EXCETEK V 1280/2011 EXCETEK V 1280

The size of the workpiece table is 1650 x 1200 x 495, up to 4T. The working range is 1200 x 800 Stroke of auxiliary axes U & V = 260 X 2 ...

Dërgo kërkesë te Orkoplast d.o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sandblasting Machine Peskalna površina 1000x 600 mm

The device is in excellent condition Large sandblasting surface Bualdh7a......


Sipërfaqja makine bluarje ELB-SCHLIFF

Universal grinding machine ELB 1 Grinding range 600 x 320 mm Frgyibs......


Erozioni i telave EXCETEK V 1280/2011 EXCETEK V 1280

The size of the workpiece table is 1650 x 1200 x 495, up to 4T. The working range is 1200 x 800 Stroke of auxiliary axes U & V = 260 X 260 Bysn2oovzy......


shtyp JELŠINGRAD EPU 125 T

The machine is in working and excellent condition Ft3s0v2......


shtypi i çuditshëm ZTS KOŠICE ZTS KOŠICE 400 T

The press is in working order and in excellent condition Bysoa0d2ck......


Shtypi eksentrik Jelšingrad 160T JELSINGRAD EPU 160

The machine works and is in use Byzabrhspb......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej