Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
BATEX Ltd. fund Kyiv:

BATEX Ltd, selling metal working machine and AMADA agent since 1996.

Herr Andrey Ivashchenko
2 Timiriyazevskaya str. 2
01014 Kyiv
Ukraina


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Laser cutting machine
Laser cutting machine Amada LC3015 X1 NT

Machine is in good working condition and still in operation as third (supporting) machine at factory, working several hours per day. Only on ...

CNC punching machine
CNC punching machine Amada EMZ 3510 NT

CNC turret punching machine EMZ 3510 NT Punching capacity 300 kN Working area 1270×2500 mm (1270 × 5000 mm with one repositioning) Servo-ele ...

Dërgo kërkesë te BATEX Ltd.:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Laser cutting machine Amada LC3015 X1 NT

Machine is in good working condition and still in operation as third (supporting) machine at factory, working several hours per day. Only one owner from new. Working range: 3100 x......


CNC punching machine Amada EMZ 3510 NT

CNC turret punching machine EMZ 3510 NT Punching capacity 300 kN Working area 1270×2500 mm (1270 × 5000 mm with one repositioning) Servo-electric twin drive Number of turret statio......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej