Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
STAKLOREZ ŠESTAK nga Novi Marof:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr DAMIR ŠESTAK
MOŽĐENEC 172/1
42220 Novi Marof
Kroacia


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Qendra e përpunimit të qelqit Cnc
Qendra e përpunimit të qelqit Cnc Bimatech Bimatech Bottero 2006.

-used until 02/2021. -1300 x 2800 mm -Croatian menu, Technocad interface, protected by Bimatech -with all tools for glass 4,6,8,10 mm Hmminr ...

Desicant A1RL LISEC
Desicant A1RL LISEC Lisec A1RL

Automatic Desiccant Filling Machine Bvkkzpgcys in good condition ...

Dërgoni kërkesën për STAKLOREZ ŠESTAK:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Qendra e përpunimit të qelqit Cnc Bimatech Bimatech Bottero 2006.

-used until 02/2021. -1300 x 2800 mm -Croatian menu, Technocad interface, protected by Bimatech -with all tools for glass 4,6,8,10 mm Hmminr8xo -grinding, drilling, milling, polish......


Desicant A1RL LISEC Lisec A1RL

Automatic Desiccant Filling Machine Bvkkzpgcys in good condition......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153