Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Metallbau Back GmbH nga Mühlhausen:

Fa Metallbau Back GmbH , 69242 Mühlhausen

Herr Volker Back
Luisenstr. 21
69242 Mühlhausen
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë larëse, Makinë pastrimi, Pjesë
Makinë larëse, Makinë pastrimi, Pjesë PERO RO 62 / U

The machine is fully functional , has 2 chambers for cleaning and then rinsing . Can be demonstrated under power . Bu2wq2wivk ...

Dërgoni kërkesën për Metallbau Back GmbH:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë larëse, Makinë pastrimi, Pjesë PERO RO 62 / U

The machine is fully functional , has 2 chambers for cleaning and then rinsing . Can be demonstrated under power . Bu2wq2wivk......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Successful: Detyra e kryer
gabim: Detyra nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153