Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
HOME ENGINEERING nga Cavaria Con Premezzo:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr DAN NECHIFOR
TITO MINNITI nr 48
21044 Cavaria Con Premezzo
Itali


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Forklift / garanci 2 vjet
Forklift / garanci 2 vjet STILL RX 60-30/600 6364

hours 12300, total warranty 2 years. Injhrwx ...

Piataforma naftë / garanci 2 vjet
Piataforma naftë / garanci 2 vjet Haulotte H15SX

4380 hours, full 2-year warranty. Bu92yv3tqn ...

platformë ajrore vertikale
platformë ajrore vertikale Haulotte COMPACT 10

ACCUMULATORS REPLACED FEBRUARY 2021/ 2 years warranty H2qjjzr7 ...

Dërgoni kërkesën për HOME ENGINEERING:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Forklift / garanci 2 vjet STILL RX 60-30/600 6364

hours 12300, total warranty 2 years. Injhrwx......


Piataforma naftë / garanci 2 vjet Haulotte H15SX

4380 hours, full 2-year warranty. Bu92yv3tqn......


platformë ajrore vertikale Haulotte COMPACT 10

ACCUMULATORS REPLACED FEBRUARY 2021/ 2 years warranty H2qjjzr7......


Ekskavator me rrota 20 ton NEW HOLLAND MH 5.6 - 160 CV.

NEW HOLLAND: new tires, cutting just performed, quick hook, only nr. 1 bucket from 1 mc, 1 year warranty. Bu98bdkkua......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153