Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
BANKER INEX nga Niš:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Goran Radojkovic
Vozda Karadjordja 13
18000 Niš
Serbia


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Madhësia e shtëpisë së kontejnerit është L6m * W3m * H 2.8m
Madhësia e shtëpisë së kontejnerit është L6m * W3m * H 2.8m BANKER INEX Width 3m - Larger Area 18 m2

Container house size is L: 6m* W: 3m* H: 2.8m Bva9admwsu In fact,the galvanized post is 2.48m,the beam is 5.61m and 2.68m ...

Dërgoni kërkesën për BANKER INEX:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Madhësia e shtëpisë së kontejnerit është L6m * W3m * H 2.8m BANKER INEX Width 3m - Larger Area 18 m2

Container house size is L: 6m* W: 3m* H: 2.8m Bva9admwsu In fact,the galvanized post is 2.48m,the beam is 5.61m and 2.68m......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153